вівторок, 7 серпня 2018 р.

Константинополь 1720 р. Карта Турецької імперії Германа Молля

Герман Молль (Herman Moll; 1654—1732), лондонський картограф, гравер та публіцист. 1701 р. він опублікував свою першу роботу під назвою «Система географії» (A System of Geography). Хоча вона за своїм змістом не мала нічого нового в порівнянні з його попередньою роботою (Thesaurus Geographicus), вона допомогла йому заявити про себе як про позаштатного картографа. Протягом багатьох років ця робота мала вплив серед інших видавців.
 1720 р. Карта  The Turkish Empire in Europe, Asia & Africa” (Турецька імперія). Видавництво Лондон, формат карти 40 x 23.5 дюйми. Наддніпрянщина (Правобережна та Лівобережна) позначена як URKRAIN (Україна). На карті показано місце Полтавської битви (1709 р.).

1 коментар:

  1. Мене здивувала назва України на карті Турецької Імперії 1720 року. Я знала що наша Земля мала колись дуже давно символічну назву К-Ра-Їна ! Думала що назви Вкраїна - Україна вказували місцевість В Країні ,або У Країні ! Але на цій карті доволі чітко вказано ще одне символічне слово нашої Землі Ур - Країн ! Ур - означає таємна невидима енергія ! Звідси УрАн , де Ан = Закони Природи .Якщо можна переслати цю карту в збільшеному масштабі , або її фрагмент де збільшена територія України я б була дуже вдячна ! Мені треба розпечатати це в збільшеному масштабі ! Це важливо.

    ВідповістиВидалити