вівторок, 27 вересня 2022 р.

Слава Героям! Вічна пам’ять винниківчанам, які загинули у москальсько-українській війні

 

29 березня 2022 р на Луганщині в м. Золоте, загинув винниківчанин Костів Андрій Михайлович. Костів Андрій був сержантом 3-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України імені короля Данила. Навчався у середній загальноосвітній школі № 29 м. Винники. Воював з москалями в АТО у 2014 р. Костів Андрій  обрав шлях воїна, сміливо ставши на захист рідної землі, в складний для неї час. Пішов на війну, в якій прагнув щось змінити, прагнув вчитися і допомагати іншим. Він був прекрасною людиною з відкритим серцем та веселою вдачею, з честю захищав свою Батьківщину і героїчно загинув у бою. Прощання відбулося у Гарнізонному храмі св. Петра і Павла 5 квітня. Поховали Героя на Марсовому полі.


13 червня 2022 р.
  на Донеччині, захищаючи Україну, загинув мешканець Винник Сергій Корольов, 1973 р. н. 16 серпня, Львів попрощався з Героєм Сергієм Корольовим, який загинув у боротьбі з російськими окупантами. Похоронений на Марсовому полі.

Сергій Корольов (06.07.1973 – 13.06.2022) народився і виріс у Львові. Закінчив СЗШ №48. Вищу освіту здобув у тодішній Львівському технікумі промислової автоматики, здобувши спеціальність «технік-електрик». Після навчання вступив на військову службу.

У 2015-2018 роках захищав Україну у зоні проведення Антитерористичної операції на сході України. З початком повномасштабного вторгнення росії вступив до лав Збройних Сил України. Виконував бойові завдання у складі 68 окремої єгерської бригади Корпусу резерву Сухопутних військ. У Сергія Корольова залишилися дружина, двоє дітей, мати та брат.


12 вересня 2022 р. у боях за Україну, на Півдні, загинув мешканець Винник – Ігор Григорович Гриновець, 30.05.1971 року народження, боєць 24-ої окремої механізованої бригади імені Короля Данила. Закінчив Львівський техніко-економічний коледж Національного університету «Львівська політехніка». З 1989 по 1991 рік проходив військову службу. У мирний час працював заготівельником взуття на приватному підприємстві «Стептер» та у товаристві з обмеженою відповідальністю «Ніка Захід». З початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист України. У Ігоря Гриновця залишилися батько, мати, рідна сестра, брат та цивільна дружина.

Чин похорону Героя - 20 вересня в гарнізонному храмі Петра і Павла у місті Львів. Після цього похоронна процесія відбула у Винники. У Винниках прощання з Героєм відбулося за місцем його проживання – вулиця Кільцева, 10. Поховали Героя у його рідному селі Романів.

3 вересня 2022 р. у боротьбі з російськими загарбниками загинув мешканець Винник – випускник СЗШ № 29 Микола Варлам. Микола Варлам народився 22 жовтня 1969 року у Винниках.

У 1977-1985 роках навчався у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №29 міста Винники. Здобував професійно-технічну освіту за спеціальністю «художня обробка меблів». Після завершення навчання проходив військову службу в Житомирській області, згодом – у підрозділах артилерійської розвідки у колишній Чехословаччині. У мирний час працював у приватному акціонерному товаристві «Мікроприлад», із 2014 до 2022 року – у товаристві з обмеженою відповідальністю «Глас Трьош Львів». У 2015-2016 роках виконував бойові завдання в районах проведення Антитерористичної операції.

З перших днів повномасштабного вторгнення РФ боровся із окупантами у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Попри отримане у боях поранення, одразу повернувся на фронт.

У Миколи Варлама залишилися дружина, двоє дітей, невістка, онука, мати та брат із сестрою.

3 жовтня Винники та Львів попрощалися з Героєм. Похоронений на Личаківському цвинтарі.

                                                     Наш ТАТО Герой!!!
21 вересня 2022 р.
відійшов у вічність, після смертельних поранень, Ушков Віктор Валерійович (поранений в боях під Харковом 07. 09. 2022 р.). Віктор Ушков – народився 27 грудня 1985 року у Винниках. Навчався у середній загальноосвітній школі № 29 м. Винники. Згодом закінчив Львівську комерційну академію (сьогодні – Львівський торговельно-економічний університет). Після вторгнення росії став на захист України. Виконував бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції. У мирний час працював у відділі фізичного захисту Державної податкової служби у Львівській області та на приватному підприємстві «Львів-Пласт», згодом –  експедитором. Із початком повномасштабного вторгнення боронив Україну у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України. У загиблого залишилися батьки, дружина та двоє дітей. Парастас – неділя 25.09. в храмі Різдва Івана Хрестителя о 19:00 год, тіло було цілу ніч в церкві. Похорон відбувся в понеділок 26.09., панахида в храмі Івана Хрестителя на 8:00 год., потім на подвір'ї дому. Відправа в Гарнізонному храмі Петра і Павла на 11:00 год. Поховали героя на Марсовому полі (вул. Мечнікова).

23 вересня 2022 р. у боротьбі з російськими загарбниками загинув мешканець Винник – випускник СЗШ № 47 Іван Михайлович Ковальський (13. 02. 1992 р. н., м. Винники).

Свій останній бій Герой Іван Ковальський прийняв у населеному пункті Вовчий Яр, що на Донеччині. Герой загинув під час підриву транспортного засобу. У машині перебувало семеро українських захисників. П‘ятеро загинуло, ще двоє отримали поранення.

У 2010 році вступив на строкову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ, перебував у складі 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. У 2014 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка», здобув кваліфікацію бакалавра за спеціальністю «Організація і регулювання дорожнього руху».

У 2022 році вступив до лав 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. У серпні 2022 року проходив військові навчання у Сполученому Королівстві.

Прощання із нашим загиблим Героєм Іваном Ковальським відбулося, у понеділок 26 вересня, у храмі Святого Воскресіння у Винниках (вулиця Тараса Шевченка, 13) Парастас - о 19:30 год.

Чин похорону Героя Івана Ковальського відбувся у вівторок, 27 вересня, у гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла у Львові (вулиця Театральна, 11). Поховали українського Героя-захисника Івана Ковальського на Марсовому полі у Львові.

Немає коментарів:

Дописати коментар