1943 р. Б. Милінський (B. Mylinsky). Карта «Україна. Країна козаків» (Ukrainia Tierras Cozacas). Карта надрукована під час Другої світової війни українськими націоналістами в Аргентині (населення української еміграції на той час становило понад 60 000 осіб). Україна показана в кордонах, які здавалися історично виправданими українською громадою.
Кольорова карта України, на аркуші 59x82. Містить 6 вставок, що показують природні родовища корисних копалин, розподіл українського населення у Східній Європі, часові пояси. На карті показано державно-політичний поділ, великі міста, дороги, річки, озера та гори.
Кордони України: на заході Надсяння та Холмщина (включаючи Перемишль та Холм; тепер Польща); на півночі Пінщина та Гомельщина (включаючи Пінськ та Гомель, тепер Білорусь) та Стародубщина (тепер Росія); на сході Білгородщина (тепер Росія); на півдні Кубань (тепер Росія); на південному заході уся Молдова та Придністров’я; Крим теж український.
Південна частина Росії позначена як різні козацькі республіки: Кубанська козацька республіка, Донська козацька республіка, Теркська козацька республіка, Астраханська козацька республіка, Уральська козацька республіка. Деякі з цих утворень існували під час Громадянської війни в Росії 1918-1922 рр.
Проекція карти яка?
ВідповістиВидалити