середа, 15 березня 2017 р.

З історії: Будинок дитячої та юнацької творчості у м. ВинникиБудинок дитячої та юнацької творчості у м. Винники розпочав свою діяльність у 1953 р., як будинок піонерів по вул. Леніна, 26. Перший директор  Ганна Прокопівна Герман. У різний час тут працювали Борис Григорович Возницький, Ярослава Мартинівна Косовська, Анастасія Василівна Демцюх, Любов Іванівна Демиденко та ін.
1969 р. 1984 р. — директор Любов Іванівна Демиденко (Антонів). У 1970-1980-их рр. тут працювали: Зеновія Кітура, Йосип Годунько, Ярослав Бучко, Анатолій Шепіль, Микола Слабоспіцький, Степан Коваль, Тетяна Лісна, Петро Лісний, Михайло Брегін, Марія Пашуля, Володимир Албул, Леся Стефанів, Михайло Жорняк, Тетяна Патер та ін.
З 1985 р. Будинок дитячої та юнацької творчості очолює Ольга Дмитрівна Соколик. Тут працюють відомі педагоги і композитори Михайло Жорняк, Анатолій Шепіль та ін.
1984 р.ансамбль народного танцю «Прикарпаття» (засновник М. М.  Гарц). 1989 р. надано звання «Народний художній колектив»
1998 р. — 2007 р.Всеукраїнський фестиваль естрадної пісні «На крилах дитинства». Засновниками фестивалю є Будинок дитячої та юнацької творчості м. Винники та ТзОВ Виробничо-технічна фірма «Друксервіс».
Тут працюють гуртки:
*гурток естрадного танцю «Карамель» діти з 6 років;
*зразковий вокальний ансамбль  «Веселочка» діти з 3 років;
*гурток естрадного співу «Виноградинка» діти з 6 років;
*гурток ужиткового мистецтва «Перевесло» діти з 6 років;
*гурток сучасного танцю (хіп-хоп) діти з 6 років;
*гурток народного танцю «Прикарпаття» діти з 6 років;
*гурток конструювання, моделювання та пошиття одягу «Зорепад» діти з 10 років;
*гурток з настільного тенісу «Прудкий м’яч» діти з 10 років;
*літературно-драматичний гурток діти з 7 років;
*гурток образотворчого мистецтва «Дитячий вернісаж» діти з 4 років;
*зразковий дитячий хор «Оберіг» діти з 7 років;
*гурток початкового технічного моделювання діти з 10 років;
*фольклорний гурток «Веретенце» діти з 8 років.
Будинок дитячої та юнацької творчості у м. Винники є організатором Всеукраїнських фестивалів «На крилах дитинства», «Різдвяна зірка», «Великодні барви», колектив його педагогів та вихованців – лауреат фестивалю «Різдвяні канікули», переможці обласних конкурсів та учасники виставок «Таланти твої, Україно!», «Природа і фантазія», «Привітання життя», «Весняні настрої», «Екологічні стежки України». Педагоги будинку творчості є авторами збірок пісень для дітей та молоді.

Немає коментарів:

Дописати коментар